Egipskie wyszczuplanie

sphinx-350458_1280                           Metoda ta oparta jest na starożytnych recepturach, które połączono z najnowszymi technologiami.Zabieg jest prosty polega owijaniu ciała nasączonymi bandażami. W ich składzie znajdują się minerały i ekstrakty roślinne.
Do zabiegu wykorzystuje się około 30 rolek nasączonych w roztworze glinki, alg, minerałów z morza martwego oraz minerały(tlenki ,chlorki posiadają właściwościowi oczyszczające)
Bardzo ważny jest skład nasączenia bandażu oraz technika, która ma usprawnić proces drenażu.0008870891V-849x565 Czytaj dalej

Moc siana

texture-20947_640                                      Relaksująca kąpiel w sianie to naturalny zabieg, który przywróci ci siły i energii a dodatkowo oczyści i poprawi przemianę materii.
Zabieg wykonywany jest w specjalnie do tego skonstrułowanych łóźkach. Łóżko jest wyposażone w grzałki oraz dysze, które nadmuchują powietrze z nutką zapachową.
Siano używane do zbiegów jest specjalnie hodowane. Czytaj dalej

Krioterapia

376653_443262882392573_1409144836_n
Metoda leczenia polegająca na bodźcowaniu ciała bardzo niskimi temperaturami.
Tlen i potrzebne składniki odżywcze są dostarczane komórkom za pomocą naczyń krwionośnych, które nie zawsze działają sprawnie. „Zaatakowanie” skóry miejscowo niską temperaturą powoduje, że organizm broni się przed zimnem – naczynia krwionośne obkurczają się a następnie rozszerzają. Uwalniają się wtedy składniki, które dotychczas były zmagazynowane. Dzięki temu skóra staję się ładniejsza. Czytaj dalej

Prawidłowo wykonana analiza kolorystyczna

fabrics-250330_640

  1. Oświetlenie- światło dzienne, nie może być to dzień zbyt słoneczny i bardzo pochmurny. Najlepiej wykonać analizę około godziny 10.00
  2. Otoczenie- kolory neutralnego. Najlepiej ściany koloru białego.
  3. Określenie naturalnego koloru włosów i brwi- Osoby, które poddają się analizie kolorystycznej powinny mieć 1,5 cm odrost aby określić naturalny kolor włosów.
  4. Odzież- Osoba poddająca się analizie okryta jest białym płótnem, ponieważ nie zaburzy to postrzegania kolorów.
  5. Biżuteria- powinna być zdjęta, dodatki mogą zabarwić świtało i przekłamać wynik.
  6. Makijaż- Twarz powinna być oczyszczona bez makijażu.
  7. Kondycja skóry- Uczulenia, trądzik, alergie, podrażnienia… te wszystkie zjawiska wpływają znacząco na kolor naszej skóry, zwłaszcza na twarzy. Dlatego gdy przystępujemy do wykonywania analizy kolorystycznej warto wybrać moment, w którym nasza twarz nie będzie zaczerwieniona od czynników chorobowych .
  8. Opalenizna- dopuszczalna jest tylko naturalna.