Moc siana

texture-20947_640                                      Relaksująca kąpiel w sianie to naturalny zabieg, który przywróci ci siły i energii a dodatkowo oczyści i poprawi przemianę materii.
Zabieg wykonywany jest w specjalnie do tego skonstrułowanych łóźkach. Łóżko jest wyposażone w grzałki oraz dysze, które nadmuchują powietrze z nutką zapachową.
Siano używane do zbiegów jest specjalnie hodowane. Czytaj dalej

Krioterapia

376653_443262882392573_1409144836_n
Metoda leczenia polegająca na bodźcowaniu ciała bardzo niskimi temperaturami.
Tlen i potrzebne składniki odżywcze są dostarczane komórkom za pomocą naczyń krwionośnych, które nie zawsze działają sprawnie. „Zaatakowanie” skóry miejscowo niską temperaturą powoduje, że organizm broni się przed zimnem – naczynia krwionośne obkurczają się a następnie rozszerzają. Uwalniają się wtedy składniki, które dotychczas były zmagazynowane. Dzięki temu skóra staję się ładniejsza. Czytaj dalej

Prawidłowo wykonana analiza kolorystyczna

fabrics-250330_640

  1. Oświetlenie- światło dzienne, nie może być to dzień zbyt słoneczny i bardzo pochmurny. Najlepiej wykonać analizę około godziny 10.00
  2. Otoczenie- kolory neutralnego. Najlepiej ściany koloru białego.
  3. Określenie naturalnego koloru włosów i brwi- Osoby, które poddają się analizie kolorystycznej powinny mieć 1,5 cm odrost aby określić naturalny kolor włosów.
  4. Odzież- Osoba poddająca się analizie okryta jest białym płótnem, ponieważ nie zaburzy to postrzegania kolorów.
  5. Biżuteria- powinna być zdjęta, dodatki mogą zabarwić świtało i przekłamać wynik.
  6. Makijaż- Twarz powinna być oczyszczona bez makijażu.
  7. Kondycja skóry- Uczulenia, trądzik, alergie, podrażnienia… te wszystkie zjawiska wpływają znacząco na kolor naszej skóry, zwłaszcza na twarzy. Dlatego gdy przystępujemy do wykonywania analizy kolorystycznej warto wybrać moment, w którym nasza twarz nie będzie zaczerwieniona od czynników chorobowych .
  8. Opalenizna- dopuszczalna jest tylko naturalna.

 

Aksamitny manicure

Velvet manicure to jeden z jesienno- zimowych hitów, paznokcie przypominające fakturą aksamit. Świetnie uzupełnią codzienne stylizacje, sprawdzą się również jako dodatek do wieczorowych kreacji.Velvet nails wyglądają bardzo efektownie, przy czym są naprawdę proste w wykonaniu! 

10478216_10153092776733298_8824371042588497864_n

Zestawy stworzyła firma Ciate. Z trwałością może być różnie, nie wiadomo jak lakiery zareagują na codzienny kontakt z wodą, mogą się też wycierać dlatego ważne aby kolor puszku był zbliżony do lakieru. Co o nich sądzicie?

 

Analiza kolorystyczna

Określenie m.in. naturalnej tonacji cery, oczu, włosów. Naturalna tonacja decyduje o tym, jakim jesteśmy typem kolorystycznym urody (Wiosna, Lato, Jesień, Zima). Profesjonalnie wykonana analiza kolorystyczna pozwala indywidualnie przypasować kolory garderoby, włosów, makijażu, które podkreślają naszą urodę a także określa  jakich kolorów powinniśmy unikać.To świadomość barwy kolorystycznej.

blue-eyes-237438_640

Czytaj dalej